Team Van Thiel Transport

Zonder de juiste mensen, geen goede organisatie en daarom stellen wij ons team graag aan uw voor.

Een team waar wij trots op zijn en menig werkgever jaloers op mag zijn!

Planning

Dik Hartman

Operationeel directeur

  • Expeditie wereldwijd
  • Speciale projecten

Sinds: 01-12-2000

Dik@vanthiel.nl

Peter Oude Avenhuis

Commercieel directeur

  • Expediteur wereldwijd
  • Luchtvracht & Zeevracht

Sinds 05-01-2015

Peter@vanthiel.nl

Bert van Renselaar

Transportplanner

  • Lijndienst Noord-Duitsland
  • Export eigen materieel

Sinds: 01-12-1992

Bert@vanthiel.nl

Henri Houtman

Transportplanner

  • Midden- en Zuid-Duitsland
  • Export eigen materieel

Sinds: 29-05-2000

Henri@vanthiel.nl

André Barwegen

Transportplanner

  • Lijndienst Noord-Duitsland
  • Export eigen materieel

Sinds: 14-11-2005

Andre@vanthiel.nl

Jan Links

Transportplanner

  • Lijndienst Noord-Duitsland
  • Import eigen materieel

Sinds: 01-04-2008

Jan@vanthiel.nl

Stefan Nesselaar

Expediteur

  • Expeditie Duitsland
  • Speciale projecten

Sinds: 01-11-2012

Stefan@vanthiel.nl

Jasper Looije

Transportplanner

  • Midden- en Zuid-Duitsland
  • Import eigen materieel

Sinds: 01-08-2016

Jasper@vanthiel.nl

Constantijn Sikkens

Planner & Kwaliteitscontrole

  • Luchtvracht & Zeevracht
  • Planning & administratie

Sinds: 13-05-2013

Constantijn@vanthiel.nl

Henry Demage

Planner containertransport

  • Luchtvracht & Zeevracht
  • Planning

Sinds: 01-05-2017

Henry@vanthiel.nl

Yin Wijnholds

Planner containertransport

  • Luchtvracht & Zeevracht
  • Planning

Sinds: 01-10-2017

Yin@vanthiel.nl

Boekhouding

Lia Luiting

Hoofd boekhouding

  • Financiële administratie
  • Debiteuren en crediteuren
  • Betalingsverkeer
  • Emballage – administratie

Sinds 02-02-2000

Lia@vanthiel.nl

Corrien Verhoef

Administratief medewerkster

  • Debiteurenbeheer
  • Limieten beheer
  • Ondersteuning boekhouding
  • BHV’er

Sinds 05-09-2005

Corrien@vanthiel.nl

Roelof Bouw

Administratief medewerker

  • Facturatie
  • Postverwerking
  • Inkoopcontrole
  • Debiteuren en crediteuren

Sinds 15-07-2013

Roelof@vanthiel.nl

Emballage administratie

Marlies Flantua

Europallet administratie

  • Europallet administratie
  • Inkoop europallets
  • Facturatie

Sinds 31-05-2013

Marlies@vanthiel.nl

Angelique Fidder

Europallet administratie

  • Europallet administratie
  • Inkoop europallets
  • Facturatie

Sinds 01-08-2016

Angelique@vanthiel.nl

Directie

Berry van Thiel

Directeur

Sinds: 01-01-1989

Berry@vanthiel.nl

Stefanie Waaijenberg

Directiesecretaresse

Sinds 01-01-2014

Stefanie@vanthiel.nl

MAAK EENS KENNIS MET ONS!

In 95% van de gevallen, zijn wij sneller en/of goedkoper.

Neem contact met ons op