Offerte aanvragen Offerte aanvragen, reactie binnen 1 uur* Reactie binnen 1 uur*

Team Van Thiel Transport

Zonder de juiste mensen, geen goede organisatie en daarom stellen wij ons team graag aan uw voor.

Een team waar wij trots op zijn en menig werkgever jaloers op mag zijn!

Planning

Dik Hartman

Hoofd expeditie

  • Expeditie wereldwijd
  • Speciale projecten

Sinds: 01-12-2000

dik@vanthiel.nl

Marco Benard

Expediteur

  • Expeditie Duitsland
  • Special Deliveries

Sinds: 10-11-2020

marco@vanthiel.nl

Stefan Nesselaar

Expediteur

  • Expeditie Duitsland
  • Special deliveries

Sinds: 01-11-2012

stefan@vanthiel.nl

Henri Houtman

Transportplanner

  • Lijndiensten Duitsland
  • Export eigen materieel

Sinds: 29-05-2000

henri@vanthiel.nl

Wesley Vierhuis

Transportplanner

  • Lijndiensten Duitsland
  • Export eigen materieel

Sinds: 10-11-2020

wesley@vanthiel.nl

Jasper Looije

Transportplanner

  • Lijndiensten Duitsland
  • Import eigen materieel

Sinds: 01-08-2016

jasper@vanthiel.nl

Jan Links

Transportplanner

  • Lijndiensten Duitsland
  • Import eigen materieel

Sinds: 01-04-2008

jan@vanthiel.nl

Damian Klaassen

Expediteur containers & amazon

  • Zeevracht
  • Specialisatie Amazon

Sinds: 18-03-2019

damian@vanthiel.nl

Dion Klaassen

Expediteur containers & amazon

  • Zeevracht
  • Specialisatie Amazon

Sinds: 01-10-2020

dion@vanthiel.nl

Constantijn Sikkens

Expediteur containers & amazon

  • Zeevracht
  • Specialisatie Amazon

Sinds: 13-05-2013

constantijn@vanthiel.nl

Corne Toes

Expediteur

  • Expeditie
  • Specialisatie Amazon

Sinds 18-06-2019

corne@vanthiel.nl

Marvin Versteeg

Expediteur amazon

  • Expeditie
  • Specialisatie Amazon

Sinds: 01-08-2020

marvin@vanthiel.nl

Roel Mijnheer

Expediteur amazon

  • Expeditie
  • Specialisatie Amazon

Sinds: 01-11-2020

roel@vanthiel.nl

Jasper Krol

Expediteur amazon

  • Expeditie
  • Specialisatie Amazon

Sinds: 01-04-2021

jasper.krol@vanthiel.nl

Boekhouding

Lia Luiting

Hoofd boekhouding

  • Financiële administratie
  • Debiteuren en crediteuren
  • Betalingsverkeer
  • Emballage – administratie

Sinds 02-02-2000

lia@vanthiel.nl

Corrien Verhoef

Administratief medewerkster

  • Debiteurenbeheer
  • Limieten beheer
  • Ondersteuning boekhouding
  • BHV’er

Sinds 05-09-2005

corrien@vanthiel.nl

Roelof Bouw

Administratief medewerker

  • Facturatie
  • Postverwerking
  • Inkoopcontrole
  • Debiteuren en crediteuren

Sinds 15-07-2013

roelof@vanthiel.nl

Angelique Fidder

Administratief medewerkster

  • Facturatie
  • Postverwerking
  • Inkoopcontrole
  • Debiteuren en crediteuren

Sinds 01-08-2016

angelique@vanthiel.nl

Dianne Franken

Administratief medewerkster

  • Facturatie
  • Postverwerking
  • Inkoopcontrole
  • Debiteuren en crediteuren

Sinds 29-03-2021

dianne@vanthiel.nl

Marlies Flantua

Europallet administratie

  • Europallet administratie
  • Inkoop europallets
  • Facturatie
  • Postverwerking

Sinds 31-05-2013

marlies@vanthiel.nl

Directie

Berry van Thiel

CEO

Sinds: 01-07-1989

berry@vanthiel.nl

Peter Oude Avenhuis

Algemeen directeur

Sinds 05-01-2015

peter@vanthiel.nl

Stefanie Waaijenberg

Directiesecretaresse

Sinds 01-01-2014

stefanie@vanthiel.nl

MAAK EENS KENNIS MET ONS!

In 95% van de gevallen, zijn wij sneller en/of goedkoper.

Neem contact met ons op