Over Van Thiel Transport

Ons Team

Zonder de juiste mensen, geen goede organisatie en daarom stellen wij ons team graag aan uw voor.
Een team waar wij trots op zijn en menig werkgever jaloers op mag zijn!

Planning

Dik Hartman

Hoofd expeditie

  • Expediteur wereldwijd
  • Speciale projecten

Sinds: 01-12-2000

dik@vanthiel.nl

Marvin Versteeg

Expediteur

  • Expediteur wereldwijd
  • Sales Europa

Sinds: 01-10-2022

marvin@vanthiel.nl

Damian Klaassen

Expediteur containers & Amazon

  • Zeevracht
  • Specialisatie Amazon

Sinds: 18-03-2019

damian@vanthiel.nl

Dion Klaassen

Expediteur containers & Amazon

  • Zeevracht
  • Specialisatie Amazon

Sinds: 01-10-2020

dion@vanthiel.nl

Henri Houtman

Transportplanner

  • Lijndiensten Duitsland
  • Export eigen materieel

Sinds: 29-05-2000

henri@vanthiel.nl

Wesley Vierhuis

Transportplanner

  • Lijndiensten Duitsland
  • Export eigen materieel

Sinds: 10-11-2020

wesley@vanthiel.nl

Jasper Looije

Transportplanner

  • Lijndiensten Duitsland
  • Import eigen materieel

Sinds: 05-09-2016

jasper@vanthiel.nl

Marco Benard

Transportplanner

  • Lijndiensten Duitsland
  • Import eigen materieel

Sinds: 10-11-2020

marco@vanthiel.nl

Corne Toes

Expediteur

  • E-commerce
  • Specialisatie Amazon

Sinds 18-06-2019

corne@vanthiel.nl

Stefan Nesselaar

Special Deliveries

  • Special Deliveries
  • Specialisatie Amazon

Sinds 01-11-2012

stefan@vanthiel.nl

Roel Mijnheer

Expediteur amazon

  • E-commerce
  • Specialisatie Amazon

Sinds: 01-11-2020

roel@vanthiel.nl

Constantijn Sikkens

Expediteur amazon

  • E-commerce
  • Specialisatie Amazon

Sinds: 13-05-2013

constantijn@vanthiel.nl

Boekhouding

Lia Luiting

Administratief medewerkster

  • Facturatie
  • Inkoopcontrole
  • Debiteuren en crediteuren

Sinds: 02-02-2000

lia@vanthiel.nl

Corrien Kragt

Administratief medewerkster

  • Debiteurenbeheer
  • Limieten beheer
  • Assistentie boekhouding

Sinds: 05-09-2005

corrien@vanthiel.nl

Roelof Bouw

Administratief medewerker

  • Facturatie
  • Inkoopcontrole
  • Debiteuren en crediteuren

Sinds: 15-07-2013

roelof@vanthiel.nl

Faisal Murad

Administratief medewerker

  • Facturatie
  • Inkoopcontrole
  • Debiteuren en crediteuren

Sinds: 01-11-2021

faisal@vanthiel.nl

Marlies Flantua

Europallet administratie

  • Europallet administratie
  • Inkoop europallets
  • Facturatie
  • Postverwerking

Sinds: 31-05-2013

marlies@vanthiel.nl

Directie

Berry van Thiel

CEO

Sinds: 01-07-1989

berry@vanthiel.nl

Peter Oude Avenhuis

Algemeen directeur

Sinds: 05-01-2015

peter@vanthiel.nl

Stefanie Waaijenberg

Directiesecretaresse

Sinds: 01-01-2014

stefanie@vanthiel.nl

Over Van Thiel Transport

Wat in 1989 vanuit mijn woonkamer ontstond is inmiddels uitgegroeid tot een van de grootste expediteurs op Duitsland. Dat wij dit met ons team hebben bereikt maakt mij trots. Onze jarenlange ervaring en logistieke netwerk garanderen een efficiënte levering van uw goederen, zodat u tijd en geld bespaart op het transport. 

Betrouwbaarheid staat bij ons hoog in het vaandel en wij streven naar langdurige samenwerkingen met onze klanten. Daarom is een goede service belangrijk: elke klant en zending verdient stiptheid en persoonlijke aandacht. Elke zending wordt zorgvuldig vervoerd en afgeleverd. 

Ons team is klantgericht en dat laten wij zien in onze klantenservice : wij kennen onze klanten en kunnen daardoor elke vraag snel en efficiënt afhandelen. Met onze open en transparante manier van communiceren houden wij onze klanten proactief op de hoogte van elk transport. 

Bewezen wereldwijd logistiek netwerk

Elke zending wordt overal ter wereld afgeleverd 

Een adres voor ieder transport

Uw complete logistiek wordt door ons afgehandeld, zonder tussenpersonen 

Persoonlijke aandacht en pro-actief

Klantgericht en een uitstekende klantenservice 

Snel kunnen schakelen door eigen lijndiensten

Met onze eigen lijndienst zijn wij flexibel en bieden wij snelle doorlooptijden 

Uw wegtransport of gehele logistiek gerust uit handen geven?

Neem nu contact op voor een logistieke oplossing op maat, of vraag direct een offerte aan en ontvang op werkdagen gemiddeld binnen een uur een reactie!

Op werkdagen gemiddeld binnen 1 uur een reactie